thema, week van 15 oktober

Beste ouders,

Volgende week is het 'de week van het bos'. We spelen in het bos op onze school. We verzamelen 'schatten' uit het bos.Zien en voelen alle bomen er hetzelfde uit? Zijn er dingen die er niet thuis horen? In de klas spelen en vertellen we over de herfstvruchten. 

Dinsdag gaan we op stap: we wandelen naar de grot en door het Straatje. We nemen zakken mee om afval te rapen. Er wordt mooi weer voorspeld dus nemen we onze rugzak mee met fruit en drank om te picknicken. 

Donderdag komt juf Jess weer naar onze klas. Zij is studente kleuteronderwijzer en komt al enkele donderdagen mee werken. In november doet zij een week stage en nog een keer in februari.

Het individuele oudercontact (dat ik de vorige jaren in december deed) gaat al door op 13 en 14 november, en in alle kleuterklassen. Volgende week geef ik hiervoor een briefje mee.

Laat het maar mooi weer blijven, zodat we volop kunnen genieten van de natuur rondom onze school.

Groeten van juf Hilde 

Laatst aangepast op zondag, 14 oktober 2018 17:34

Go to top