Dagverslag

We hebben een zaaaaaaallllliiiiiiggggge dag achter de rug. Het was vanmorgen berekoud. Echt waar, want we hebben geen beren gezien. Zij bleven ook binnen.  Zo koud was het, -9° aan het hotel. Weet je wat zo raar was ? Op het skigebied was het veel warmer. Daar was het om 9.30 uur al 2°. De hele dag hadden we een stralende zon en een helderblauwe hemel. We hebben vandaag 4 uren geskied met onze Oostenrijkse monitoren. Deze avond hebben we nog een wandeling doorheen de velden en bossen van Arzl gemaakt samen met de school van Veerle. Op Marthe na deden we vandaag allemaal reeds de grote afdaling. Meester Timothy gaf Marthe privéles. De gevorderden maakten de rode piste al onveilig.

Het weer

We krijgen blijkbaar het weer dat we verdienen : zon, zon en nog eens zon. Volgens de Oostenrijkse weervrouw ... een hele knappe ... hebben we vandaag 9 uur zon gehad. Het weerbericht staat hier dan ook constant op wanneer we op de kamer zitten. Onze kaakjes zien al mooi rood.
Het weerbericht in Arzl : KLIK HIER

Ziekenboeg

Leeg! 

Avondeten

- Bollekessoep
- Gekookte aardappelen met vleesbrood en appelmoes
- frisco

Avondactiviteit

Vanavond deden we een wandeling doorheen de velden en bossen van Arzl. De school van Veerle ging ook mee. Gelukkig hadden we allemaal een zaklamp bij. Op de Kinderspielplatz hielden we een zangstonde. Meester Filip van Veerle speelde er op zijn gitaar alle mogelijke liedjes en wij maar zingen.

Programma morgen

Morgenvoormiddag rijden we naar Mandarfen op het einde van het dal. Daar gaan we broekskiën en wandelen in de diepsneeuw. In de namiddag brengen we een bezoek aan de Olympische Schans in Innsbrück en gaan we shoppen in het oude stadsgedeelte van de stad.

Wist je dat :

- de wist-je-datjes voor morgen zijn. 
 

Laatst aangepast op zaterdag, 18 januari 2025 22:39

Meer in deze categorie:

Media

Go to top